Pregatitor Utilaje Agricole

SC IPSO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se afla in departamentul nostru de utilaje de agricultura locat in Mogosoaia. Societatea asigura transportul salariatilor.

Pregatitorul de utilaje agricole se ocupa de realizarea tuturor operatiilor necesare pentru pregatirea utilajelor agricole in scopul livrarii lor catre clienti.

Printre sarcinile sale se gasesc:
- pregatirea utilajelor agricole pentru livrare;
- spalarea utilajelor agricole;
- efectuarea de reparatii minore atunci cand este cazul;
- efectuarea unor operatii de vopsit, uns etc.

CERINTE

- scoala profesionala sau liceu
- cunostinte de mecanica agricola constituie un avantaj
- persoana sanatoasa si rezistenta la munca fizica

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Posibilitatea formarii profesionale

IPSO, filiala a societatii franceze MAGELLAN, este puternic implantata, fiind prezenta de mai multi ani in Romania.
IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:
Automobile Renault si Dacia;
Renault Trucks;
John Derre, Kuhn, si Westfaliasurge
Mai mult de 500 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse.
Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.