PRE-SALE REGIONAL EXECUTIVE

VON

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizarea activitatii de vanzare in zonele alocate
Managementul timpului in concordanta cu agenda de lucru
Vizite zilnice/saptamanale la magazinele din portofoliu (magazine mici si medii/conturi majore)
Prezentare promotii si produse noi aparute la clienti
Preluare de comenzi si urmarire livrare produse
Mentinerea legaturii cu distribuitorii locali
Stabilire plan de vanzari pe zona alocata si urmarire activitate competitie pentru feedback

CERINTE

Diploma de absolvire liceu/universitate(studiile exconomice reprezinta un plus)
Experienta minima de 2-3 ani in vanzari (cunostinte legate de industria alimentara sunt considerate un avantaj)
Abilitati de comunicare, negociere, management
Abilitati de control si supervizare a activitatii
Persoana orientata spre rezultat, foarte organizata
Cunostintele de limba engleza nu sunt obligatorii, dar sunt considerate a fi avantaj
Carnet de conducere cat B

BENEFICII OFERITE

Oferta:masina de servici, bonusuri in functie de realizari, telefon mobil, Palm/Visor cu GPRS

Companie din domeniul alimentar, care doreste sa intre pe piata din Romania cu produsele sale