PRACTICA IN TURISM

Club Ecotur

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ceea ce trebuie sa faci este:
- sa consulti oferta noastra ( la standul ECOTUR din Cladirea 1,Mihai Eminescu ASE. Bucuresti de luni pana vineri intre orele 10.30 si 16.30 , sau sa intri pe site-ul nostru www.club-ecotur.ro )
- din catalogul nostru alegi maxim 3 agentii / hoteluri
- pentru fiecare obtiune pregatesti un CV si o scrisoare de intentie
- vii la noi la stand si ne aduci documentatia mentionata anterior

Dupa ce ne-ai lasat noua Cv-urile si scrisoarile de intentie noi ne vom acupa de repartizarea candidaturilor la agentiile/ hotelurile pentru care ai optat.
Urmatoarea etapa este cea in care angajatorii vor studia documentatia primita de la noi si in functie de aceasta prima impresie vor chema la interviu studentii candidati.
si de aici e treaba ta ce vei face.

Oricum succes !

Important pentru depunerea candidaturilor: - perioada : 15-26 februarie 2010

- locul : standul ECOTUR din Cladirea 1,Mihai Eminescu ASE. Bucuresti de luni pana vineri intre orele 10.30 si 16.30

CERINTE

Clubul de Ecologie si Turism ECOTUR organizeaza proiectul Practica in turism. Este un proiect cu traditie al organizatiei noastre care vine in sprijinul studentilor interesati de acest domeniu.

Asadar daca:
- esti student(a)
- esti interesat(a) de domeniul turismului
- vrei sa faci practica
- esti interesat(a) de dezvoltarea personala
- vrei sa capeti experienta

Ecotur inseamna tinerete, iubire fata de natura, prietenie, implicare, autodepasire, experienta, proiecte, excursii si multe, multe alte activitati recreative si profesionale.