Specialist Marketing/ Specialist Relatii Publice

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Un post Specialist Marketing
Un post Specialist Relatii Publice
Elaborarea strategiilor de vanzare;
Crearea ofertelor si a tuturor documentelor aferente
Organizarea diverselor evenimente de promovare a imaginii firmei;
Analizarea propunerilor de promovare şi asociere cu diverse evenimente, proiecte ;
Efectuarea de activitati de documentare in vederea realizarii obiectivelor de marketing

CERINTE

Experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara, in marketing, intr-o firma de renume;
Studii superioare (sau in curs de finalizare) se vor lua in calcul doar absolventi ai facultatii de marketing si relatii publice
Capacitate de analiza si sinteza, judecata rapida, capacitate de deductie logica;
Abilitatea de a utiliza atat limbajul scris, cat si cel oral pentru a concepe si transmite mesaje coerente catre publicurile tinta;
Bune abilitati organizatorice;
Atentie concentrata si distributiva;
Flexibilitate in gandire si capacitate de adaptare; Orientare catre gasirea de solutii

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, fix
Cultură organizaţionala orientata către profesionalism si dinamism.
Mediu organizaţional plăcut.
Posibilitatea de afirmare si acces la activitaţi complexe.