PR & Marketing Coordinator

ESOP CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea si mentinerea relatiei cu mass-media
Crearea si implementarea strategiei de marketing
Dezvoltarea si administrarea unei baze de date cu informatii aferente domeniului.

CERINTE

Studii superioare (finalizate sau in curs de finalizare) jurnalistica sau PR
Aptitudini de socializare
Abilitati de investigare
Adaptare si integrare in echipa
Engleza (scris si vorbit) – nivel avansat
Operare PC
Experienta reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv prin cartea de munca + bonuri de masa
- conditii de munca optime
- posibilitatea de avansare in timp

ESOP Consulting, compania imobiliara aflata in topul firmelor de profil din Bucuresti, cauta consultanti imobiliari dornici sa dezvolte o cariera intr-un domeniu dinamic unde satisfactiile profesionale se imbina cu cele materiale (www.esop.ro).

Cine este ESOP?
...este un jucator de ECHIPA. Cu oameni:

tineri
...entuziasti, profesionisti, motivati . Ne coturam fiecare actiune intr-un mod cat mai creativ. Nu trasam limite in a gandi, nici in a implementa.

competitivi
Respectam piata, si actorii sai. Insa cel mai important competitor suntem noi insine. Dezvoltarea este o preocupare continua. In fiecare zi trebuie sa construim ceva nou, ceva mai bun.

informati
Traim in era informatiei. Dinamica sa contureaza lumea, … in special lumea afacerilor. Observam continuu, interpretam si invatam. Urmarim atent piata si tendintele sale. Scopul nostru final este furnizarea catre partenerii nostri a celor mai eficiente solutii imobiliare.

flexibili
Suntem deschisi ideilor noi si metodelor neconventionale care contribuie la succesul serviciilor noastre. Si le creem! Cu o mobilitate mare in cadrul pietei si un dezvoltat simt practic, adaptam serviciile proprii intr-un mod cat mai adecvat cerintelor fiecarui client.