PR/Event Manager

Everest Model Agency SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltare/intretinere baze de date cu modele
- organizare castinguri/sedinte foto
- realizare/organizare baze de date cu potentiali clienti
- documentare privind obiectivele evenimentului
- realizarea si sustinerea de prezentari pentru clienti (PowerPoint)
- intocmirea planului evenimentului
- stabilirea bugetului necesar pentru realizarea acestuia
- negocierea tarifelor cu furnizorii (ex: locatie, echipamente thenice)
- supervizarea si evaluarea evenimentului

CERINTE

- usurinta in dezvoltarea relatiilor interumane, persuasiune si abilitati de comunicare
- experienta in organizarea de evenimente
- reprezinta un avantaj experienta in televiziune/cinematografie
- studii superioare, preferabil in marketing, comunicare
- cunoasterea pachetului Microsoft Office
- limba engleza (nivel intermediar)
- abilitatea de a lucra in echipa cat si individual

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- bonusuri in functie de realizari

Agentie modelling,impresariat artistic si organizari evenimente.