PR Coordinator Internet

HOLLYWOOD MULTIPLEX OPERATIONS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza online imaginea companiei si a produselor, in conformitate cu strategia de business;
- implementeaza campanii de promovare online;
- este responsabil de evolutia site-ului atat din punct de vedere al continutului;
- colaboreaza cu echipa de grafica pentru editarea de texte si imagini;
- actualizeaza continutul site-ului (up-datare filme, stiri, informatii din toate celelalte sectiuni);
- dezvolta aplicatii web complexe si de tip e-commerce: cataloage virtulae, news-letters, forumuri, site-uri de prezentare;

CERINTE

- Cunostinte de marketing si promovare;
- Capacitate buna de exprimare in scris, readactare texte (articole, stiri, prezentari de filme);
- Cunostinte foarte bune de operare MS Office;
- Cunoasterea limbii engleze;
- Aptitudini dezvoltate de comunicare;
- Atitudine proactiva, orientare catre client;
- Capacitatea de organizare a propriei activitati si abilitati de gestiune a timpului.

BENEFICII OFERITE

Mediu dinamic, oportunitati de evolutie profesionala.

Hollywood Multiplex Bucuresti Mall este liderul de piata al operatorilor de sali de cinema. Cinematograful este amplasat in incinta centrului comercial Bucuresti Mall.