PR & Communication Executive

SC ENSIGHT MANAGEMENT CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea strategiei, definirea obiectivelor de comunicare, implementarea planului de PR & Comunicare pentru Ensight Management Consulting.
- Participarea activa in proiecte de relatii publice si comunicare cu clienti interni sau externi companiei
- Detalierea planului de lucru si a bugetului de comunicare, pentru implementarea planului acceptat de Partners
- Implementarea elementelor din planul de comunicare, ce vizeaza in mare: comunicarea externa si interna pentru si in cadrul Ensight Group
- Monitorizarea si evaluarea impactului pentru toate actiunile existente in planul de lucru, in conformitate cu KPI si cu bugetul de marketing agreat
- Suport activ, prin actiuni de comunicare si PR pentru dezvoltarea relatiilor de afaceri ale companiei in conformitate cu standardele specifice domeniului de activitate ale firmei Ensight Management Consulting si ale clientilor

CERINTE

- Absolvent studii superioare
- Limbi straine: engleza sau franceza – nivel avansat
- Cunostinte operare PC - MS Office
- Excelente abilitati de comunicare
- Abilitati de lucru simultan pe mai multe proiecte/ activitati
- Flexibilitate si adaptabilitate
- Abilitatea de a lucra in echipa;

BENEFICII OFERITE

- asigurare medicala
- bonuri de masa
- formare profesionala (training, coaching, cursuri limbi straine)

Suntem una din cele mai importante companii locale de consultanta in management, cu competente complementare in domeniile: Management, Marketing, IT, Juridic, Financiar, PR & Comunicare si experienta in proiecte complexe dezvoltate pentru clienti reprezentativi din domeniile: produse industriale, servicii financiare, energie, administratie si utilitati publice, servicii profesionale, logistica, transport si distributie, telecomunicatii, constructii, publicitate, mass-media
Misiunea noastra este de a accelera evolutia clientilor nostri prin intermediul unor solutii de business integrate
Consideram ca performantele noastre si calitatea serviciilor oferite unui portofoliu foarte mare de clienti , ar putea sa motiveze orice candidat in a ni se alatura.