Post vânzător /preparator Salad Box

SC SALADBOX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Salad Box angajează Vânzător /Preparator
Alege şi tu acest job dacă:
• Eşti conştiincios
• Eşti responsabil
• Eşti deschis să înveţi şi să te dezvolţi
• Eşti o persoană pozitivă
• Ai abilităţi de relaţionare cu clienţii
• Ai abilităţi de lucru în echipă
• Doreşti să câştigi experienţă de muncă

*experienţa în alimentaţie/servire este un avantaj

Descrierea companiei:
SALADBOX este o companie românească, cu puncte de lucru în ţară şi străinătate, care oferă cea mai diversă gamă de salate predefinite şi produse sănătoase.
Viziunea Salad Box este de a oferi un produs de calitate, sănătos, la un preț accesibil, oferind clientului posibilitatea de a fi creativ.
Dacă doreşti să te alături unei echipe tinere și dinamice care învaţă şi se dezvoltă continuu, aplică acum la acest job sau trimite-ne CV-ul tău pe adresa hr@saladbox.ro
Pentru mai multe detalii te invităm pe site-ul companiei www.saladbox.ro

CERINTE

Acest job presupune:
• Procesarea de materie primă (ingrediente proaspete)
• Prepararea produselor: salate, supe, dressinguri, deserturi, limonadă, fresh-uri.
• Comunicarea cu clientul şi servirea lui
• Folosirea sistemelor de vânzare a produselor (case de marcat)
• Comunicarea cu superiorii (șef de tură, manager)
• Lucrul în echipă
• Promovarea unui stil de viaţă şi alimentaţie sănătos

BENEFICII OFERITE

Salad Box îţi oferă:
• Program flexibil (full time sau part time)
• Pachet salarial
• Bonusuri
• Tichete de masă
• Training
• Mediu de lucru sănătos
• Oportunităţi de avansare
• Siguranţă

Flexibilitate- oferim un program flexibil angajaților în sistem Part Time sau Full Time.
Pachet salarial- fiecare salariat primeşte o oferta personalizată care include bonusuri şi tichete de masă.
Siguranţă- siguranţa unui loc de muncă și a unui salariu plătit mereu la timp.
Training- formare pentru job și curs de igienă specializat.
Oportunităţi de avansare- oferim programe și oportunități de dezvoltare precum și șanse de a avansa în companie