POST SEF SERVICIU RESURSE UMANE ISPH Project Development S.A.

SC ISPH PD SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atribuţii si beneficii:
• coordonează activitatea Serviciului Resurse Umane;
• întocmeşte şi actualizează statul de funcţii al Institutului şi pe cel de personal;
• răspunde de organizarea acţiunilor de recrutare şi selecţionare a personalului necesar pentru realizarea obiectivelor Institutului, în concordanţă cu structura organizatorică a acestuia;
• asigură, în colaborare cu celelalte direcţii, realizarea procesului de evaluare anuală a performanţelor individuale şi gestionează dosarele profesionale ale angajaţilor;
• acordă consultanţă şi consiliere angajaţilor în orice problemă care ţine de domeniul resurselor umane;
• contract de munca pe perioada nedeterminata;
• pachet salarial motivant.

CERINTE

• Absolvent de studii superioare cu licenta in specializarea studiilor necesare exercitarii functiei;
• Capacitate deplina de exercitiu;
• Pregatirea necesara ocuparii postului datorata experientei pe o pozitia similara;
• Cunoasterea temeinica a legislatiei din domeniul resurselor umane;
• Cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala;
• Cunostinte de operare pe calculator;
• Abilitati de comunicare si lucru in echipa, gandire sistematica, dinamism, preseverenta, preocupare pentru calitatea muncii, creativitate, rezistenta la munca in conditii de stres, adaptabilitate, initiative etc.