Post Production Assistant

Saga Film SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea procesului de post-productie in cadrul proiectelor de realizare a spoturilor publicitare, filme etc., facand legatura dintre companiile de post-productie si Producator, Regizor;
- Solicitarea Cost Estimate-urilor si negocierea lor pentru incadrarea in buget;
- Monitorizarea activitatilor, materialelor si timpului utilizate de furnizori in procesul de post-productie;
- Incadrarea in bugetele si termenele fiecarui proiect.

CERINTE

- Studii superioare (preferabil IATF, SNSPA);
- Cunostinte PC foarte bune;
- Limba engleza scris/vorbit;
- Carnet conducere categ. B;
- Abilitate in multi-task, gasire de solutii rapide;
- Persoana organizata, responsabila; disponibilitate pentru program prelungit;
- Interesat(a) de o cariera in piata de productie spoturi publicitare, filme etc.;
- Abilitati de comunicare foarte bune.

BENEFICII OFERITE

- Oferim pachet salarial competitiv, inclusiv bonusuri pentru performanta individuala si colectiva.
- Mediul de lucru este placut si antrenant.
- Te asteptam la interviu!

Saga Film este una dintre marile case de productie din Romania. A fost infiintata in anul 2000 in Bucuresti pentru productia de spoturi publicitare.
Suntem o echipa de cca 50 de angajati tineri, talentati si dinamici, a caror credinta este ca flexibilitatea, inovatia si creativitatea sunt cele mai importante calitati necesare in oferirea unor productii de calitate clientilor nostri.
Saga Film: Moving Images!