POST DE MEDIC SPECIALIST ATI, pentru SERVICIUL DE URGENTE al unui spital din centrul Frantei

Medicis Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

MEDICIS CONSULT cauta un profil de medic specialist in ANESTEZIE SI TERAPIE INTENSIVA, pentru Serviciul de Urgente al unui spital public din centrul Frantei, in apropiere de Clermont – Ferrant.

DETALIILE OFERTEI :

• Activitate la timp plin, de reanimare si terapie intensiva, in cadrul Serviciului de URGENTE
• Contract pe durata nedeterminata (Praticien Contractuel)
• Munca de echipa, in colaborare cu personalul medical din cadrul Serviciului
• Salariu conform grilei spitalicesti franceze, intre 3800€ si 4000€ net/luna
• Garzile sint platite suplimentar

CERINTE

CERINTELE POSTULUI :

• Diploma de medic specialist
• Certificat de conformitate de la Ministerul Sanatatii din Franta
• Nivel mediu de limba franceza
• Disponibilitatea de a veni in Franta pentru interviul de angajare

Cabinet de recrutare rom¿no-francez, aflat la Paris, specializat in sectorul medical.