Planner

S.C. Basis East Europe Services S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planner bun cunoscator a unui program ca: Primavera P3, Artemis, Primavera Enterprise, Project Manager ¿03, PV2... Pentru job-ul in strainatate necesara limba engleza/italiana.

CERINTE

Cunoasterea a cel putin unul dintre programele : Primavera P3, Artemis, Primavera Enterprise, Project Manager ¿03, PV2

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant ,decontarea cheltuielilor de deplasare, cazare si masa.

DESCRIEREA FIRMEI

Facem parte din BASIS GROUP ce este alcatuit din:
¿Basis Plant Services
¿Basis Information Technology
¿Basis U.K.
¿Basis Spania
¿Basis East Europe Services
Cifra de afaceri :
In anul 2004 a avut o cifra de afaceri de 18.4 mil euro cu un numar de angajati de 304 , in anul 2005 circa 29.2 mil euro, urmand o previziune crescatoare an de an.
Basis are sedii legale in:
¿Firenze,
¿Prato,
¿Lucca,
¿Bari,
¿Milano,
¿Rosignano Solvay,
¿Bucuresti,
¿Londra,
¿Barcelona