PLANIFICATOR PRODUCTIE - DERULATOR CONTRACTE

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Evaluarea manoperei pentru produsele de colectie;
- Calcularea manoperei pentru produsele de oferta, de colectie si de productie;
- Intocmirea proceselor tehnologice pentru produse inaintea lansarii in productie;
- Analizarea proceselor tehnologice impreuna cu departamentul tehnic, cu seful de linie si modelierul;
- Propune modalitati de imbunatatire si simplificare a executiei produselor;
- Verificarea indeplinirii normelor pentru fiecare salariat;
- Intocmirea de rapoarte lunare;
- Colaborarea cu celelalte departamente ale societatii.

MODALITATE DE INSCRIERE:

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.

IN CAZUL IN CARE ACESTE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE, VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON 021.327.66.55 SAU 021.327.79.79 PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.

Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.327.66.55 sau 021.327.79.79.

APLICATIILE ON-LINE SUNT INSUFICIENTE!!!

CERINTE

- Absolvent studii superioare, avantaj studii de specialitate;
- Experienta minim 2 ani pe un post similar (productie confectii de dama/ barbati);
- Cunostinte bune de limba franceza/ engleza/ italiana.

Candidatul ideal trebuie sa fie organizat, implicat, loial, muncitor, cu abilitati de lucru in echipa, cu spirit de initiativa, orientat spre rezultat.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

- Salariul NET lunar este cuprins intre 2000 RON si 2500 RON.
- Pentru perioada de proba salariul NET este de 2000 RON.
- Se ofera tichete de masa, telefon.
- Program de lucru L-V: 08.00-17.00.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE PRODUCTIA DE CONFECTII DIN TRICOTAJE IN SISTEM LOHN SI PIATA INTERNA.
Locatia companiei este in sector 5, Bucuresti.