PLANIFICATOR PRODUCTIE- DERULATOR CONTRACTE

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

!!! VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:

* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
In consecinta, va asteptam sa efectuati o programare pentru sustinerea interviului la telefon:327.66.55 sau 327.79.79; in fiecare zi intre orele 9:00 si 17:00.

SARCINI SI ATRIBUTII:
* Evaluarea manoperei pentru produsele de colectie;
* Calcularea manoperei pentru produsele de oferta, de colectie si de productie;
* Intocmirea proceselor tehnologice pentru produse inaintea lansarii in productie;
* Analizarea proceselor tehnologice impreuna cu departamentul tehnic, cu seful de linie si modelierul;
* Propune modalitati de imbunatatire si simplificare a executiei produselor;
* Verificarea indeplinirii normelor pentru fiecare salariat;
* Intocmirea de rapoarte lunare;
* Colaborarea cu celelalte departamente ale societatii.

CERINTE

* Absolvent studii superioare, avantaj studii de specialitate;
* Experienta minim 2 ani pe un post similar (productie confectii de dama/ barbati);
* Cunostinte bune de limba franceza/ engleza/ italiana.

Candidatul ideal trebuie sa fie organizat, implicat, loial, muncitor, cu abilitati de lucru in echipa, cu spirit de initiativa, orientat spre rezultat.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar este cuprins intre 2000 RON si 2500 RON.
- Pentru perioada de proba salariul NET este de 2000 RON.
- Se ofera tichete de masa, telefon.
- Program de lucru L-V: 08.00-17.00.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro