Planificator Productie

YKK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planificare si estimare stocuri de materii prime;
Receptare comenzi de la clientii interni si externi;
Planificare si stabilire termene de livrare produse;
Emitere si urmarire comezi in productie
Corespondenta comerciala cu companiile din cadrul grupului YKK
Raportari lunare privind activitatea desfasurata

CERINTE

Absolventa studii superioare tehnice/matematica/cibernetica;
Cunostinte de limba engleza-nivel avansat;
Cunostinte operare PC-nivel avansat;
Persoana organizata capabila sa estimeze corect deadline-uri;
Memorie foarte buna si gandire analitica;
Persoana flexibila, motivata si receptiva la nou;
Aptitudini de comunicare si de lucru in echipa;

BENEFICII OFERITE

Perspectiva unei cariere intr-o companie multinationala.
Training initial si permanent. mediu de lucru profesional.

Transnational company, manufacturer of textile accessories for the light industry.