PIZZAR - FRANTA - zona Paris

NEFERTITI Human Capital Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o pizzerie nou infiintata in paris suntem i cautarea unui pizzar cu experienta.

Conditiile de angajare sunt:
1. In primele 2 luni (considerate perioada de proba):
- salariu net lunar, - 1000 euro net
- cazarea este asigurata de angajator dar platita de angajat (cca 200-230 euro/luna)

2. Incepand cu a 3-a luna:
- salariul net lunar se renegocieaza peste suma prevazuta anterior
- cazarea este integral asigurata si achitata de angajator (apartament - cca 400 euro /lunar)
- poate fi adusa si familia

CERINTE

- experienta pe un post similar
- recomandari de la locurile d emunca anterioare
- inventivitate

- italiana sau franceza peste medie

NEFERTITI Human Capital Consulting iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/ schimbarea/ consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte, fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta.
Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine. Alaturi de Nefertiti Human Capital Consulting nu pierzi nimic (nici macar timp - te invitam la interviu doar dupa ce iti prezentam telefonic job-ul si ne asiguram ca esti interesat de el) dar primesti consultanta unor specialisti fara a face alt efort decat sa te prezinti la un interviu.