Picol (Ajutor Ospatar)

Hotel Residence - Cerisiers

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Este atent la nevoile clientilor si se asigura ca toate cererile clientilor sunt solutionate;
- Servirea produselor comandate de clienti;
- Mentinerea standardelor de curatenie;
- Asista ospatarul la preluarea / servirea clientilor;
- Debaraseaza masa si reface set-up-ul.

CERINTE

- Esti absolvent de studii medii? (avantaj studii specialitate)
- Cunosti limba engleza la nivel conversational?
- Esti pasionat de domeniul restaurantelor?
- Iti doresti sa lucrezi intr-un restaurant de 4 stele?
- Comunici cu usurinta? Esti orientat catre client, motivat si atent la detalii?

BENEFICII OFERITE

Oferim salariu si beneficii atractive in functie de experienta si profilul fiecarui candidat, formare profesionala pe parcursul activitatii, o evolutie a carierei profesionale in cadrul Hotelului Residence.

Residence Cerisiers este un hotel-boutique de 4 stele lux, membru al asociatiei Exclusive Hotels, sectiunea Luxury, o elita a turismului european, care grupeaza cele mai elegante si mai confortabile destinatii de pe continent.

Hotelul va invita sa intrati intr-o adevarata experienta \"d\'hotellierie\", unde atentia personalizata si seriviciul excelent sunt principalele caracteristici.

Intimitate, lux, distinctie! Pe scurt, Residence Cerisiers!