Picker / Ambalatoare Produse Cosmetice AVON

Human Rent Romania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam si angajam pentru AVON COSMETICS ROMANIA:
PICKER si AMBALATOARE.

Responsabilitati:
- ambalarea si etichetarea produselor cosmetice
sau
- incarcarea si descarcarea produselor in depozit

CERINTE

- Seriozitate;
- Disponibilitate de a lucra in doua /trei schimburi;

BENEFICII OFERITE

- Salariu + tichete de masa;
- Din 3 in 3 saptamani se ofera bonusuri constand in produse;
- Conditii deosebite de lucru ( sala de mese , cafea la discretie, se ofera un fruct / zi);
- Pentru postul de Picker se acorda prime in functie de ierarhizare ;
- Sporuri;
- Transport asigurat

Pentru programari directe la interviu, contactati-ne la tel: 0728.063.418, tel/fax: 021.310.4800, luni-vineri 10.00-17.00 sau prin e-mail la cv@humanrent.ro (specificand in subiectul mesajului postul pentru care aplicati).

Human Rent Romania face parte din grupul multinational de firme Human Rent, cu birouri in Ungaria, Cehia, Slovacia si Romania. Oferim servicii de leasing de personal, recrutare, selectie, payrolling si consultanta in resurse umane. In prezent, avem in derulare proiecte in urmatoarele domenii: logistica/transport/depozitare, restaurante/cafenele, vanzari/comert, IT, telecomunicatii, call-center, secretariat/administrativ, management, contabilitate, constructii, traducatori/interpreti.