PHP Zend Framework Jquery Developer

MIDDLEOUT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea de aplicatii noi si intretinerea/implementarea de functionalitati noi ale aplicatiilor curente. Proiectele sunt in principal pentru firme din SUA dar vor exista si proiecte (noi) dedicate pietei locale.

Oferim un salariu de minim 1000 de euro cu posibilitatea cresterii acestuia in functie de rezultate.
Mediul de lucru este unul tanar si in care doar trei lucruri conteaza: calitatea codului scris, timpul in care acesta este scris si cat de facil este lucrul in echipa.
Programul de lucru este intre 6 si 8 ore.
De asemenea, ai la dispozitie sucuri si cafea oricand doresti.

Suntem de parere ca daca te simti bine la job, iti place mediul de lucru si esti motivat de un salariu bun, vei programa mai bine si mai repede. Codul livrat de tine, daca este foarte bun, este un win situation pentru clienti. Deci este a win-win situation.
Astfel, incercam sa oferim aceste conditii tuturor angajatiilor.

CERINTE

Trebuie sa stii:
-Engleza
-Zend Framework
-HTML si cunostiinte cel putin medii de HTML5
-CSS2 si cunostiinte cel putin medii de CSS3
-JavaScript, mai exact JQuery
-sa lucrezi cu SVN

BENEFICII OFERITE

Minim 1000 EURO salariu

Middleout este o firma de outsourcing cu capital 100% romanesc. In 2012 isi propune sa angajeze peste 10 oameni in Romania pentru a putea face fata proiectelor la care deja lucreaza sau pe care si le propune a le lansa.