PHP Web Developer

Anatoli Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvolta produse software conform cu specificatiile de functionalitate si calitate
- mentine controlul codului pe toata durata de dezvoltare a acestuia
- urmeaza normele interne de lucru ale companiei si contribuie la imbunatatirea acestora
- este membru activ al echipei din care face parte
- postul este in Cluj-Napoca

CERINTE

- PHP: Smarty, AdoDB, programare OOP, regular expressions - min 2 ani experienta
- SQL: Mysql, Postgresql - min 2 ani experienta
- ASP. NET / JSP - optional dar constituie un plus

- capacitate analitica, abilitati organizatorice, de comunicare si tehnice
- orientare catre client si capacitatea de a lucra in echipa.

- Studii superioare finalizate (preferabil in domeniul tehnic)
- Limba engleza - nivel mediu
- Limba franceza reprezinta un plus
- Minim 2 ani experienta

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniu programarii si dezvoltarii de aplicatii software
- mediu interactiv, dinamic si incitant de lucru si colaborare
- salarizare atractiva si perpective financiare motivante

ANATOLI Software, companie IT&C dinamica, cu deschidere internationala,
care isi desfasoara activitatea in locatii din Romania, Franta, Anglia,
deruleaza un program de selectie si recrutare de personal, in vederea angajarii de programatori profesionisti, dispusi sa lucreze la nivel local sau in Paris, respectiv Londra, in regim full time sau freelancer.