PHP / Web design Specialist

TONER EXPRESS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal va lucra intr-o echipa tanara de profesionisti dedicati. Clientii nostri sunt in primul rand de pe piata germana. Un inalt grad de acuratete si bune abilitati in relatiile cu clientii sunt cerute. Cunostinte de limba germana sunt un atu dar nu o conditie esentiala.

CERINTE

- Absolvent de facultate : Automatica si Calculatoare; Informatica; Cibernetica
- cunostinte PHP scripts, MySQL, Javascript, HTML, Flash, Fireworks, Photoshop
- Cunostinte sisteme de operare (WinXP, Server Technologies)
- bune abilitati de comunicare si munca in echipa
- bune cunostinte de limba engleza scris, citit si vorbit

Societate româno-germana de prestari servicii care se adreseaza mai ales clientelei din Germania. Pentru societati germane prestam in special servicii de programare, web-design, vizualizari si animatii 3D, lucrari de marketing si introducere de date.