PHP Programmer

ZEPHYR HR& CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ca si dezvoltator web, vei participa impreuna cu restul echipei la:
• Dezvoltarea in proiectele alocate
• Testare si bug-fixing
• Consultare si asistenta in faza de analiza/presales pentru identificarea solutiilor optime
• Implementarea actiunilor corective
• Raportarea progresului precum si a problemelor intampinate

CERINTE

Competente tehnice:
• PHP 5 Object Oriented, ORM
• HTML, CSS
• MySQL 5
• Dezvoltare in arhitectura Model View Controller
• AJAX si JQuery
• Apache 2
• (constituie avantaj): Cunoasterea unui framework: CodeIgniter / Kohana / CakePHP / Zend
• (constituie avantaj): Linux, Git

BENEFICII OFERITE

Ce avantaje ai?
• Castig de experienta ca parte dintr-o echipa multinationala
• Oportunitati de dezvoltare profesionala, traininguri
• Remuneratie conforma cu capacitatea de crestere
• Program flexibil, in limitele eficientei lucrului in echipa si nu in ultimul rand, integrarea intr-o echipa care pune mare pret pe rezultatele muncii sale