PHP & MySQL Web Developer

Digital Image Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planificarea si dezvoltarea de site-uri sau module folosind PHP si MySQL.

CERINTE

Cunostiinte necesare:
- cunostiinte medii sau avansate de PHP si MySQL
- cunostiinte din domeniul CSS/XHTML/AJAX/JavaScript constituie un avantaj
- experienta anterioara in domeniu constituie un avantaj

Candidatul ideal trebuie sa fie:
- adept al muncii in echipa
- capabil sa respecte termenele limita ale proiectelor
- o persoana de incredere si motivata de ceea ce face
- o persoana cu o tendinta permanenta de perfectionare

BENEFICII OFERITE

* Program flexibil
* Posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut, cu un colectiv tanar si dinamic

Echipa noastra este formata din membri competenti din discipline cum ar fi programare web, dezvoltare solutii software, design, care lucreaza intr-o continua complementaritate pentru a oferi o gama larga de servicii profesioniste. Echipa noastra isi focalizeaza atentia asupra unui design web inventiv, a unor servicii web cu un grad inalt de functionalitate, accesibilitate si optimizare, iar pe de alta parte a unor produse promotionale care sa creasca gradul de vandabilitate si notorietate al produselor firmei dumneavoastra. Datorita grijii pentru satisfactia clientilor nostri putem fi siguri ca acestia devin fideli firmei Digital Image. Stim astfel ca toate partile implicate sunt castigatoare. Din acest motiv am creat o filosofie pe care o aplicam firmei noastre care poate fi rezumata la urmatoarele idei:

- ne displace birocratia si timpul pierdut in asteptarea luarii unei decizii
- suntem curiosi; astfel noi nu gasim lucruri ciudate ci doar interesante - ideile bune pot veni pe neasteptate
- ne place sa ne distram si sa ne facem si clientii sa se simta bine si confortabil
- suntem intotdeauna sinceri atat fata de noi cat si fata de clientii nostri

S.C. Digital Image SRL realizeaza site-uri profesioniste cu un design inventiv oferind totodata si posibilitatea alegerii pachetului de hosting si promovare online cel mai potrivit nevoilor clientului