PHP DEVELOPER for complex web apps

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania ofera un mediu de lucru competitiv. Detine o experienta pe piata IT de mai bine de 10 ani, dezvolta servicii complexe de securitate, backup pentru desktop, mobile si web.

Pachetul financiar este motivant si se va discuta in functie de nivelul profesional.

CANDIDATUL IDEAL:

Cautam o persoana cu experienta solida in dezvoltarea web (PHP).
Minim 3-4 ani experienta in dezvoltare web, intr-un proiect de dimensiuni medii / mari (portaluri) – constituie un avantaj

Detalii proiecte:
Dezvoltare website suport intern cu tools pentru sistem.
Dezvoltare aplicatii online ce ofera suport produselor software dezvoltate de firma;
Dezvoltare website parteneri pt management de produse;
Dezvoltare module webapps pentru produsele software ale companiei (mobile & desktop
complex apps);
Dezvoltare online Shop site.

CERINTE

Cunoasterea in profunzime a urmatoarelor tehnologii: PHP, MySQL, HTML / CSS, JavaScript.
Cunstinte OOP (experienta care implica folosirea claselor constituie un avantaj).
Experienta in metodologii conexe constituie un avantaj (sisteme bugtraking / task management / subversioning).
Limba engleza la un nivel cel putin mediu (scris, vorbit).
Fire analitica, comunicativa si usor adaptabila.

PHP, MySQL: nivel avansat
HTML, CSS: nivel avansat
Ajax, JavaScript: nivel mediu
Cunostinte OOP: nivel mediu
Motivare, dorinta de a progresa
Stil de programare curat, organizat, cu codul comentat
Seriozitate
Capacitate de lucru in echipa.
Un mediu in care veti putea progresa profesional

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial discutabil in functie de nivelul profesional.
Detalii job: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.