PHP Developer/Web Developer- ecommerce business

Group QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere:
Proiect ecommerce ce are la baza un concept nou de cumparaturi online ce utilizeaza sistemul cashback.

Reprezintă avantaj:
- baze de date SQL (MYSQL)
- cunostințe CSS, JavaScrispt
- programnare pentru proiecte e-commerce;
- Experiență de integrări pe platforma Microsoft Dynamics (oricare dintre CRM, NV, AX) și pe orice platformă de magazin online;

Abilități:
- persoana flexibila, usor adaptabila,capabila sa raspunda cu promptitudine necesitatilor proiectului.

CERINTE

Cerințe:
- minim 3-4 ani experiență în programare web;
- Facultate de profil finalizată;
- cunostințe bune: PHP si HTML
- limbaje de programare utilizate: PHP
- cunostințe SEO.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
pachet salarial motivant;
Mediu de lucru placut,dinamic si profesionist;
Implicare in dezvoltarea unui proiect nou pe piata cumparaturilor online.

Asteptam cv-urile dvs la cv@qlt.ro;
www.qlt.ro

DESCRIEREA FIRMEI

MISIUNEA QLT ™

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

Alegand colaborarea cu QLT ™, veti obtine: PROFESIONALISM, CALITATE & INOVATIE.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrati.