PHP Developer

Kondiment Service

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea de portaluri web, conform designului si specificatiilor functionale stabilite, cu respectarea termenelor.

CERINTE

- Cunostinte bune de PHP, HTML, CSS, Javascript (client-side) si MySQL (server-side)
- Experienta minim 6 luni intr.-un post similar
- Cunostinte de Ajax prezinta un avantaj
- Capacitate de lucru in echipa
- Portofoliu al aplicatiilor si siteurilor web este obligatoriu.
- Capacitate si dorinta de a invata si lucra cu noi tehnologii

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial competitiv
- un mediu de lucru prietenos
- posibilitatea de a avansa profesional.

In 2001 dezvoltam primul sistem de management al continutului portalelor web din Romania, care a devenit lider de piata. Ne definim ca integrator de solutii eBusiness, avand o viziune integrata asupra pietei de servicii interactive. Cu o echipa profesionista si entuziasta realizam solutii inovatoare pentru succesul clientilor in noua e-conomie.