PHP Developer

Firedive Interactive

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programare PHP, cu diferite implementari OOP, creare si implementare de logica pentru baza de date, participare la conceperea proiectelor, mentenanta cod.

CERINTE

* PHP – experienta de minim 1an
* MySQL – experienta de minim 1an
* Strictul necesar de HTML/CSS
* Cunostinte si notiuni legate de programarea pe obiecte
* Rigurozitate la nivel de cod – indentare / conventii

BENEFICII OFERITE

* Proiecte interesante, ideile tale nu vor fi neglijate
* Dezvoltare profesionala printr-un mediu de lucru competitiv
* Echipa tanara, spirit de lucru tanar, program flexibil

Stim ca salariul motiveaza si vom face astfel incat sa fii multumit din acest punct de vedere. Iti vei dezvolta cariera alaturi de noi si vei creste profesional. Cautam un team-player, nu este o slujba temporara, vei face parte din Firedive Interactive, nu vei fii doar un simplu angajat.

DESCRIEREA FIRMEI

Media, Webdesign, Corporate Identity and Branding