peste 50 posturi - Agent call center / Telemarketing / Operare PC / secretariat / asistent manager / Contabili / Receptionere / Soferi / Consultant - cod m405

Soft-Temax SRL

05-10-2008 | EXPIRA LA 11-10-2008

Job expirat

RESPONSABILITATI

www.temax.ro

Noi suntem pasionati sa va gasim un loc bun de munca !


Cautam candidati din domeniile :

1. Consultant credite - junior
2. Operare PC
3. Telemarketing, operare call-center
4. Secretariat
5. Asistent manager
6. Contabili
7. Receptionere
8. Soferi


CERINTE

Veti intra in baza de date a unei companii de recrutare activa pe piata de munca si veti avea noi oportunitati de angajare.

Firmele cu care colaboram sunt cu capital strain, ofera conditii de lucru foarte bune, carte de munca, posibilitati de promovare, mediu de lucru linistit,respectabil si placut.

Pentru operatori call-center :

� Cunostinte minime de utilizare PC;
� Abilitati de comunicare;
� Disponibilitate de a lucra program prelungit
� Studii medii/student/absolvent;
� Spirit de echipa;
� Ascultare activa;
� Orientare catre client, dinamism si putere de convingere;
� Experienta anterioara in call center constituie un avantaj;
� Capacitatea de a invata rapid;
� Rezistenta la stress.

Orice persoana indiferent de sex, varsta, pregatire.

Salarii peste media de pe piata, cariera in companii multi-nationale

Angajari in urmatoarele 2-3 saptamani !!!

Anuntati-va si prietenii de aceasta oportunitate deosebita.


DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare