Personnel Office - Bucuresti

UniCredit Tiriac Bank

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea serviciilor administrative pentru angajatii bancii
- Derularea activitatilor administrative cu respectarea politicilor si procedurilor ale bancii si grupului
- Elaborarea de adeverinte pentru angajati
- Mentinerea la zi a dosarelor si informatiilor referitoare la angajati in Charisma – incheieri / incetari / prelungiri contracte; acte aditionale; concedii etc.
- Evidenta de documente / arhivare pentru toti angajatii
- Pastrarea confidentialitatii in privinta datelor personale si salarizare
- Punerea la dispozitie de documente, oferirea de informatii si date la cerere intr-un cadru standardizat
- Mentinerea legaturii cu furnizorii de servicii pentru Administrare HR (ex. carti de munca, salarizare)
- Implicare periodica in activitatile de arhivare documente
- Asigura indeplinirea oricaror alte sarcini delegate de superiorul direct in concordanta cu obiectivele liniei de business

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta anterioara intr-o pozitie similara (minim 1-2 ani)
- Cunostinte bune ale activitatilor de administrare de personal si salarizare cu respectarea legislatiei in vigoare
- Cunostinte bune de legislatia muncii si analiza statistica a datelor
- Abilitati bune de operare PC
- Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj

UniCredit Group este una din cele mai mari organizatii financiar-bancare din Europa, fiind numarul 1 pe piata bancara din Europa Centrala si de Est. UniCredit este prezent in 23 de tari, unde 170.000 angajati deservesc peste 40 milioane de clienti prin intermediul a 9,000 de sucursale.
Vino sa crestem impreuna!
Ce inseamna o cariera in Unicredit Tiriac Bank?
- Te alaturi grupului financiar nr.1 din Europa Centrala si de Est
- Esti parte din echipa de specialisti care deserveste peste 35 de milioane de clienti din intreaga lume
- Inveti prin programele de training special concepute pentru tine
- Te dezvolti avand posibilitatea de a avansa la numai 12 luni de la angajare
- Esti rasplatit printr-un pachet salarial corelat cu rezultatele muncii tale
Trebuie sa stii ca, daca vedem in tine o persoana energica, cu abilitatea de a lucra in echipa si o gandire rapida si flexibila, atunci vom face tot posibilul sa te ajutam sa te dezvolti alaturi de noi.