Personal Servire Fast Food

Studiourile Media PRO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preia comenzile clientilor si vinde produsele, respectand procedura de servire si vanzare, precum si preturile practicate, generand bonul fiscal pentru fiecare tranzactie;
Serveste clientii la masa, dar fara a atinge preparatele alimentare;
Intocmeste stocul de produse la inceputul si la finalul fiecarei zile de lucru;
Depoziteaza si manipuleaza produsele, respectand normele igienico-sanitare;
Intretine si curata instrumentele din zona de lucru si anunta in timp util orice defectiune aparuta;
Mentine curatenia pe intreg teritoriul incintei in care isi desfasoara activitatea;
Raporteaza sefului direct sau inlocuitorului acestuia sugestiile si reclamatiile clientilor;
Raporteaza sefului direct sau inlocuitorului acestuia orice problema aparuta in timpul desfasurarii activitatii.

CERINTE

Studii medii;
Minimum un an experienta in lucrul cu clientii.

MEDIAPRO STUDIOS SA este cel mai mare furnizor de facilitati si servicii pentru productia de entertainment din Romania (cinema, televiziune, productie publicitara video, evenimente) si una dintre cele mai importante destinatii din Estul Europei pentru casele de productie din intreaga lume. MediaPro Studios si MediaPro Pictures, operatorul sau de business, fac parte din Grupul MediaPro, cel mai mare consortiu media din Romania.

De la infiintare si pana astazi, pe platourile de la Buftea au fost turnate peste 600 de filme, atat productii romanesti, cat si internationale.