Personal salon electrostimulare

BodyShape

Job expirat

RESPONSABILITATI

- primirea clientelor
- pregatirea clientelor pentru sedinta de electrostimulare
- pregatirea clientelor pentru sedinta de impachetari in termosauna
- pastrarea unei curatenii exemplare

Experienta anterioara nu este obligatorie: oferim training pe o perioada de 2 saptamani

CERINTE

- absolvente ale scolii de asistente/absolvente cursuri specializate de tratamente corporale - constituie avantaj, nu conditie obligatorie.
- seriozitate maxima
- responsabilitate
- respect pentru cei din jur
- preferabil nefumatoare
Suntem deschisi oricarei persoane dispuse de a lucra intr-un mediu linistit si fara stress, dispuse sa invete lucruri noi, atata timp cat seriozitatea si corectitudinea le caracterizeaza.

BENEFICII OFERITE

- training de specialitate
- program de lucru in 2 schimburi: 8 - 15 si 14 - 21.
- atmosfera calda, primitoare
- salariu fix
- bonusuri in functie de abonamentele incheiate
- carte de munca

Centru de tratamente profesionale de slabire si modelare corporala, dedicat exclusiv femeilor : electrostimulare, impachetari diverse in termosauna. Intra pe www.bodyshape.ro pentru mai multe detalii.