Personal restaurant- receptionera si picolita

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru posturi de receptioner hotel si picol restaurant (hotel). Programul receptioner: 12/24-12/48. Program picol : 1 zi cu 1 zi. Salariul receptioner: 1200 lei, salariul picol 1000 lei. Cerinte: studii medii, aspect placut, nivel mediu de studii, cunoscatoare si vorbitoare de limbi straine. Hotelul se afla in zona Banu Manta. Angajare imediata.

CERINTE

Posturi de receptioner hotel si picol restaurant (hotel). Programul receptioner: 12/24-12/48. Program picol : 1 zi cu 1 zi. Salariul receptioner: 1200 lei, salariul picol 1000 lei. Cerinte: studii medii, aspect placut, nivel mediu de studii, cunoscatare si vorbitoare de limbi straine. Hotelul se afla in zona Banu Manta. Angajare imediata.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.