Personal Restaurant în Centrul Vechi - Bucătar; Pizzar; Preparator salate; Ospătar, Spălător vase

s.c. Cofin Management Corporation S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

OSPATAR SI AJUTOR DE OSPATAR:
- preluarea comenzilor de le clienti intr-o maniera eficienta si profesionista
- acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor
- cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi
- indeplinirea altor sarcini curente atribuite de catre superiorul direct, in concordanta cu necesitatile imediate ale unitatii
- responsabilitate pentru calitatea serviciilor oferite

BUCATAR SI AJUTOR DE BUCATAR
- rigurozitate in ceea ce priveste regulile de igiena in alimentatia publica
- imaginatie culinara, ordonat si disciplinat
- pregateste mancarurile din retetarul unitatii in conformitate cu standardele in vigoare
- monteaza preparatele pe obiectele adecvate pentru servire si realizeaza elementele estetice ale preparatelor
- participa cu supervizare la determinarea necesarului de materii prime de comandat si la realizarea comenzilor de aprovizionare
- debaraseaza si asigura curatenia bucatariei
- asigura implementarea si mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor, semipreparatelor si preparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare
- raspundere pentru respectarea standardelor de calitate a preparatelor realizate si respectarea termenelor de executie a acestora
- utilizarea resurselor existente, exclusiv in interesul firmei

CERINTE

- experienţă în bucătărie italiană
- aspect fizic placut, prezenta agreabila, amabilitate, solicitudine
- atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii
- disciplina, seriozitate şi punctualitate
- recomandare

Pentru aplicare CV şi programare la interviu trimiteţi CV-ul pe adresa de e-mail cofin.management@gmail.com

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant oferit la timp
- transport asigurat
- 50% reducere la orice produs din meniu

Societate înfiinţată în 2011, cu activitate în domeniul industriei alimentare - restaurant // pub, am deschis recent în Centrul Vechi - Universitate, un restaurant şi un pub.