Personal Restaurant (bucatari, ospatari, ajutori de bucatari, casieri, operatori curatenie)

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promovarea produselor si serviciilor restaurantului;
-Preluarea comenzilor clientilor;
-Servirea preparatelor culinare si a bauturilor;
-Incasarea contravalorii serviciilor oferite;
-Pregatirea locului de servire pentru o noua comanda;
-Mentinerea unui mediu de munca sigur si curat;
-Organizarea cadrului general de deschidere;
-Desfasurare si inchidere a activitatii locului de servire.

CERINTE

- Experienta pe un post similar;
- Calificarea in domeniu reprezinta un avantaj;
- Cunostinte medii de limba engleza;
- Abilitatea de a lucra în echipa;
- Aspect fizic placut, atitudine pozitiva.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru tanar si dinamic;
- Posibilitatea de dezvoltare in cadrul unui restaurant de lux;
- Salariu atractiv.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.