Personal hotelier

Editura Adevarul S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Camerista
Curatarea zilnica a camerelor oaspetilor in concordanta cu politicile si standardele ale companiei;
Indepartarea lenjeriei de pat si a celei de baie si inlocuirea ei cu alta curata;
Indepartarea gunoiului acumulat in camera.;
Curatarea baii;
Indepartarea prafului de pe toate suprafetele;
Reamplasarea produselor de camera, a materialelor promotionale, revistelor si articolelor de corespondenta;
Aspirarea camerelor;
Curatarea zonelor publice incluzind etaje, lifturi, holuri, coridoare, spatii comerciale, spatii de serviciu, scari, restaurante, baruri, sali de conferinta si banchete, birouri, toaletele publice si ale angajatilor;
Colectarea si depunerea gunoiului in spatiile desemnate;
Curatarea si lustruirea podelelor, ferestrelor, oglinzilor.

Bucatar
Prepararea produselor respectand retetarul corespunzator;
Montarea preparatele pe obiectele adecvate;
Mentinerea standardelor de igiena si calitate;
Respectarea timpului de executie al preparatelor;
Pastrarea in conditii adecvate a ustensilelor si aparaturii.

CERINTE

Persoana proactiva;
Atentie la detalii si punctualitate;
Capacitate de lucru individual si in echipa;

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa
- decontare transport de noapte.

Hotelurile Caro se află la doar 15 minute de centrul Bucureştiului, fiind situate pe bulevardul Barbu Vacarescu, fiind recunoscute pentru zona liniştită în care sunt amplasate, pentru facilităţile moderne şi serviciile de calitate pe care le oferă.
Cele 3 hoteluri din Bucuresti oferă oaspeţilor săi 190 de camere confortabile, doua restaurante cu o capacitate de peste 300 de locuri, un lobby bar precum şi peste 1000 de locuri dedicate organizării de evenimente precum conferinte sau evenimente sociale.