Personal HORECA - ospatari/bucatri/brutari URGENT

Conor Press SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ospatarite/barmanite/ajutor bucatar/bucatar: CIPRU
Contract pe 6 luni /1 an cu posibilitatea de prelungire pana la 4 ani.
Salariu :600-800 Euro+tips
Cazarea si masa asigurate
Asigurari medicale si sociale
Vor avea 1 zi libera pe saptamana
Orele de lucru: 40-54 ore pe saptamana.
Se cere experienta pe postul solicitat - recomandari
Toti aplicantii trebuie sa vorbeasca engleza sau greaca.
Analizele medicale la sosire sunt platite de angajator

Ofertele de lucru in in diferite orase din Cipru, restaurante de talie internationala
Nu ii este permis sa-si schimbe Angajatorul si locul muncii in timpul valabilitatii acestui contract si a vizei temporare/permisului de munca.

CERINTE

- Cunostinte de limba engleza sau greaca nivel mediu avansat;
- Certificate / atestate / experienta pe postul solicitat (daca se solicita de catre angajator si unde este cazul);
- Va rugam sa lasati date de contact pentru a putea primi mai multe detalii despre ofertele de angajare.
-varsta pana in 35-40 de ani

BENEFICII OFERITE

- Cazarea si masa sunt gratuite
- Asigurari medicale si sociale gratuite
- Analize medicale efectuate in Cipru - platite de angajator
- Transportul aeroport Larnaca - angajator este asigurat
- Se lucreaza 8-10 ore pe zi / 6 zile pe saptamana

Conor Press Ltd is a Romanian human resources company founded in March 1995. Until now, we placed workers in civil and industrial constructions for all fields, able to work with norm, in Shipyard, industry and light industry (textile industry , feeding industry) and agricultural field, also we have placed hotel general workers (waitress, waiters, cooks, kitchen assistants, hotel maids), and workers for domestic job such us: housemaids, caregivers, nurses (qualified and unqualified).
Agentie de ocupare a fortei de munca CONOR PRESS SRL cu peste 10 ani de experienta de activitate in strainatate, inreg. la ITMB cu nr.145/31.03.2004 si la Av.P. cu nr. 83/31.05.2005