PERSONAL DIN TOATE DOMENIILE DE ACTIVITATE PENTRU MUNCA IN CIPRU

S.C. CANRO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se ofera:
¿ Contract de munca pentru o perioada de 12 luni cu posibilitate de prelungire;
¿ Salariul net CUPRINS INTRE 550-1200 Euro/luna;
¿ Timpul de lucru: se lucreaza 7, 5 ore/zi, 5 zile/ saptamana; orele suplimentare sunt platite corespunzator;
¿ Asigurarile medicale: pe perioada contractului de munca angajatorul plateste asigurarile medicale;
¿ Concediu de odihna: 30 zile/12 luni; perioada de concediu este platita si, de obicei, se acorda in luna a 12-a a contractului;
¿ Cazarea: asigurata in mod gratuit de angajator;
¿ Masa: suportata de catre salariat;
¿ Transportul: suportat de catre salariat;

Se solicita:
¿ Cunostinte minime de limba engleza sau greaca;
¿ Calificare in meseria pentru care optati;
¿ Experienta in munca de min. 2 ani;

Acte necesare pentru obtinerea Contractului de Munca:

¿ C.V. in limba romana
¿ Diploma de calificare
¿ Alte cursuri de calificare
¿ Cazier judiciar
¿ Pasaport
¿ Fotografie tip pasaport
¿ Fisa medicala

Comisionul firmei este de 700 Euro, platibil dupa semnarea contractului de munca.