PERSONAL DEPOZIT- MAG. ON-LINE

S.C. GAMABELL EXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- receptionarea marfurilor la intrarea in depozit, in conformitate cu documentele de insotire a marfii;
- verificarea cantitativa si calitativa a produselor ce intra in depozit;
- sortarea si aranjarea produselor in depozit;
- pregatirea produselor pentru livrare catre client in functie de comenzile primite: alegerea produselor, etichetarea lor;
- pregatirea coletelor pentru livrare: ambalarea produselor cu grija in colet astfel incat sa nu se deterioreze, lipirea adreselor pe colet, intocmirea borderoului pentru curier.

CERINTE

- minim studii medii ;
- persoana organizata, responsabila, motivata
- rabdare, atentie la detalii
- standard inalt de etica si calitate a muncii
- dinamism.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- echipa de lucru tanara;
- mediu de lucru placut si curat.

MELI MELO - PARIS este o cunoscuta retea de magazine frantuzesti ce comercializeaza bijuterii fantezie si accesorii dama. Cu 40 magazine in Bucuresti si 15 in provincie (Cluj, Iasi, Brasov, Timisoara, Targu Mures, Constanta,Ploiesti, Suceava), brandul MELI-MELO PARIS a devenit in ultimii ani un punct de referinta in domeniul sau.