Personal Depozit

reteaua de magazine Meli -Melo - Paris

Job expirat

RESPONSABILITATI

- receptia marfii;
- sortarea si aranjarea marfii in functie de furnizor, model, pret;
- etichetarea, ambalarea produselor;
- pregatirea marfii pentru onorarea comenzilor din magazine;
- participarea la inventarierea stocului.

CERINTE

- minim studii medii (diploma de bacalaureat);
- persoana organizata, responsabila, motivata;
- rabdare, atentie la detalii;
- standard inalt de etica si calitate a muncii;
- cunostinte Excel (prezinta avantaj).

BENEFICII OFERITE

- echipa de lucru tanara;
- mediu de lucru placut;
- salariu atractiv.

MELI MELO - PARIS este o cunoscuta retea de magazine frantuzesti ce comercializeaza bijuterii fantezie si accesorii dama. Cu 14 magazine in Bucuresti si 22 in provincie (Cluj, Iasi, Brasov, Timisoara, Targu Mures, Constanta, Baia-Mare, Ploiesti, Suceava, Rm.Valcea), brandul MELI-MELO PARIS a devenit in ultimii ani un punct de referinta si leader de piata in domeniul sau.