PERSONAL DE PROCESARE SI DEPOZITARE A VALORILOR (CENTRU BUCURESTI)

AVA Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
Activitati ce tin de manipularea banilor/valorilor: preluare-predare, numarare si sortare cu echipamente specializate, impachetare, depozitare, operare in sistemul informatic dedicat, monitorizarea de securitate a fluxurilor, etc.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
Cautam persoane cu tarie de caracter, integritate si responsabilitate, capabile sa lucreze intr-un mediu cu masuri stricte de securitate pentru posturile de Verificator bani, Casier tezaur, Manipulator, Operator date, Sef masa, Sef schimb, Dispecer de securitate.

Alte cerinte:
- Disponibilitate pentru un program preponderent de noapte;
- Cunostinte minime de operare PC pentru Verificatori bani. Cunostinte bune de operare PC pentru restul posturilor;
- Indemanare;
- Putere de concentrare;
- Rezistenta la stres;
- Capacitatea de a lucra bine in echipa.

Experienta in activitatea de logistica a numerarului reprezinta un avantaj. Cu toate acestea suntem foarte interesati si vom lua in considerare si aplicatiile din alte domenii decat cel in care activeaza compania clientului nostru.
Clientul nostru este unul din cei mai importanti jucatori in domeniul logisticii numerarului/valorilor.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
Pachet salarial competitiv pe piata fortei de munca din Bucuresti si in domeniul de activitate, training complet, perspective de avansare rapida.

Furnizor de servicii de recrutare si selectie de personale, evaluare si consiliere profesionala.