PERSONAL CURATENIE

NEW STYLE INTERNATIONAL JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra recruteaza personal curatenie pentru filiala din Bucuresti a unei prestigioase companii internationale care ofera solutii integrate pentru interioare, birouri, sedii centrale societati.

Principalele sarcini si responsabilitati constau in:
-CURATENIE DUPA CONSTRUCTOR: se efectueaza in momentul incheierii lucrarilor de amenajare ale spatiului (partitii gips carton, mochetare, instalatii). Candidatul trebuie sa efectueze urmatoarele activitati:
-aspirat pardoseala (ceramica, textile, PVC, tehnica);
-spalat pardoseala (ceramica, textile, PVC, tehnica utilizand aparatura profesionala)
-curatarea radiatoarelor – unde exista - se indeparteaza resturile ramase in urma constructorului, eventualele protectii – daca exista, se indeparteaza praful;
-aspirarea prizelor de pardoseala (in masura in care configuratia prizei permite), de perete, intrerupatoarelor si plintei – se indeparteaza resturile ramase in urma constructorului, se indeparteaza praful;
-curatarea si dezinfectarea grupurilor sanitare si zonelor de servit masa;

-CURATENIE PENTRU RELOCARI: se efectueaza inainte ca clientul sa isi inceapa activitatea (toate lucrarile de amenajare ale spatiului s-au incheiat, mobilierul de birou este instalat/relocat). Candidatul trebuie sa efectueze urmatoarele activitati:
-curatarea radiatoarelor – unde exista – se indeparteaza resturile ramase in urma constructorului, eventualele protectii – daca exista, se indeparteaza praful;
-curatarea partitiilor – se indeparteaza resturile ramase in urma constructorului de pe toate suprafetele componente (PAL, sticla, aluminiu), se indeparteaza praful;
-curatarea usilor (sticla/MDF/PAL) – se indeparteaza resturile ramase in urma constructorului de pe toate suprafetele componente (foaie usa, tocuri si pervaze), se indeparteaza praful;
-curatarea jaluzelelor (daca sunt metalice) – se indeparteaza resturile ramase in urma constructorului, se indeparteaza praful;
-curatarea mobilierului (birou, scaun, rollbox, dulap);

-CURATENIE PENTRU APARTAMENTE SI VILE. Candidatul trebuie sa efectueze urmatoarele activitati:
-aspirat/spalat pardoseala;
-spalat/ceruit/lustruit gresie prin curatarea mecanica cu aparatura profesionala;
-aspirat/spalat pardoseala din material textil cu aparatura profesionala;
-spalat/ceruit/lustruit parchet;
-curatarea usilor – foaie usa, tocuri si pervaze;
-curatarea radiatoarelor – unde exista;
-curatarea, atat pe exterior cat si pe interior, a ferestrelor;
-curatarea corpurilor de iluminat;
-curatarea prizelor de pardoseala, de perete, intrerupatoarelor si plintei;
-curatarea si dezinfectarea grupurilor sanitare;
-curatarea jaluzelelor (daca sunt metalice);
-curatarea mobilierului.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa raspunde urmatoarelor cerinte:
-experienta minimala in domeniu;
-seriozitate;
-promptitudine;
-dispus la efort fizic;
-punctualitate;
-dinamism;
-energie;
-organizare la locul de munca.

BENEFICII OFERITE

Candidatii selectionati vor fi angajati pe perioada nedeterminata. Se ofera salarii motivante, bonuri de masa, indemnizatii pentru orele suplimentare lucrate, precum si oportunitatea de a lucra intr-un mediu civilizat.

New Style International Jobs activeaza pe piata romaneasca din 2004 ca agentie de selectie si plasare de forta de munca in tara si in strainatate, oferind contracte legale de munca in Italia, Grecia, Cipru, Norvegia pentru personal calificat sau necalificat in domeniile sanitar, industrie, constructii, ingrijire la domiciliu.