Personal Curatenie

Kastel Property Management SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce dorim de la tine?
- să fii amabil și orientat către client
- să îți placă sa lucrezi în echipă
- să dai dovadă de implicare și de felxibilitate
- să fii punctual si respectuos
- să fii atent la detalii
- să ai experiență în domeniu sau cel puțin să ai dorința de a învăța rapid

CERINTE

Ce vei face la MOPIO?
- vei fi responsabil de igienizarea/curatenia spatiilor pentru care vei fi alocat (pardoseli,
pereti, grupuri sanitare, suprafete vitrate, electrocasnice, corpuri de iluminat, usi, etc.)
- vei folosi echipamente si produse profesionale de curatenie conform indicatiilor primite
- te vei asigura ca fiecare spatiu este igienizat conform indicatiilor primite
- vei participa activ la training-urile interne atat cele de comunicare, cat si cele pentru
detaliile tehnice privind echipamentele si produsele utilizate

BENEFICII OFERITE

Ce îți oferim?
- un pachet salarial atractiv si peste medie
- bonuri de masă
- abonament medical la clinici private de renume
- școlarizare permanenta cu trainer intern
- posibilitate de avansare
- un mediu de lucru plăcut, modern si dinamic

Ca indivizi si ca societate suntem constienti ca responsabilitatea noastra este parte integranta pentru a fi o companie de succes si un ingredient esential in dezvoltarea si mentinerea unui brand respectat. Aceasta credinta este importanta in abordarea noastra – a face afaceri bune, depinde de ea.

Succesul nostru ca afacere depinde de capacitatea noastra de a continua pentru a satisfice nevoile in schimbare ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a anticipa si cauta noi piete, oportunitati si solutii pentru clientii nostri, toate acestea cu responsabilitate sociala si fata de mediul inconjurator.

Prin valorile Kastel Estate ne luam angajamentul de a avea o conduita etica, profesionala si responsabila, acesta fiind esenta succesului imobiliar. Actionam cu onestitate si respect pentru ceilalti, suntem aici pentru ca am aderat la cele mai inalte standarde de etica profesionala. Urmarim intotdeauna sa construim relatii de lunga durata cu clientii nostri si abordam solicitarile clientilor cu o atitudine proactiva, oferind solutii practice.

La Kastel Estate incurajam o cultura de companie deschisa si de sustinere in care fiecare este respectat.