Personal cu experienta ind TEXTILA- Atelier Croitorie

Group QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii disponibile:
Croitoreasa (1 post);
Cusatoreasa (1 post).

Detalii pozitii:
Atelier de croitorie situat in Zona Lacul Tei, realizeaza design vestimentar, lenjerie la comanda pentru firme din diferite domenii de activitate (hotelier, paza/securitate, HORECA) precum si pentru persoane publice.

Responsabilitati:
In conformitate cu fisa postului;
Respecta normele si procedura de lucru interna.

CERINTE

Calificare in domeniu reprezinta avantaj- corespunzatoare posturilor mentionate mai sus;
Experienta profesionala pe o pozitie similara;
Persoana activa, flexibila, rezistenta la efort sustinut;
Persoana de incredere si muncitoare, interesata sa lucreze pe o perioada cat mai lunga in domeniu.

BENEFICII OFERITE

salariul se negociaza in functie de experienta in domeniu;
conditii de munca excelente;
program de L-V, 8-16:30, Zona Lacul Tei.

DESCRIEREA FIRMEI

MISIUNEA QLT ™

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

Alegand colaborarea cu QLT ™, veti obtine: PROFESIONALISM, CALITATE & INOVATIE.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrati.