Personal casa de expeditii marfuri

SC CYCLON TRANS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- primirea si confirmarea comenzilor de transport;
- respectarea termenelor de incarcare si descarcare a marfurilor;
- stabilirea traseelor optime;
- urmarirea transportului pe parcursul derularii acestuia si rezolvarea tuturor problemelor ce pot interveni;
- mentinerea permanenta a legaturii cu managerul echipei.

CERINTE

- cunostinte de limba engleza, cunoasterea limbilor germana si franceza constituie un avantaj;
- cunostinte MS Office;
- disponibilitate la program prelungit;
- capacitate de lucru in conditii de stres;
- abilitatea de a planifica, organiza si urmari activitati;
- abilitati de comunicare, spirit de echipa si responsabilitate;
- seriozitate, dinamism;
- domiciliul stabil in Bucuresti

BENEFICII OFERITE

- perioada de training
- conditii salariale deosebite;
- conditii de lucru deosebite;
- telefon de serviciu
-decontare transport

Oferim servicii logistice complete, in regim de casa de expeditii nationale si internationale, astfel incat sa putem satisface orice cerinta in materie de transport de marfuri.
De la produse considerate perisabile pana la produse clasificate ca fiind periculoase, voluminoase sau de valori mari, echipa noastra de specialisti este pe deplin calificata in a va oferi solutii logistice de livrare pentru orice tip de marfa, indiferent de volum, indiferent de greutate si oriunde in lume.