Ospatari, barmani, hostess, bucatari evenimente high class Bucuresti

EKI Support Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fii parte din echipa noastra de personal si intra in una dintre cele mai profesioniste companii de recrutare din industria ospitalitatii.
Clientii nostri? - Organizatiile high class, exclusiviste din Bucuresti.
Tu? - Ospatar/barman/hostess cu atitudine eficienta, atent la detalii, pozitivism in relatia cu clientii si colegii, flexibil, fluent in limba engleza.
Noi? - O echipa tanara, profesionista si proactiva, unde oferim un mediu de lucru in care utilul se imbina usor cu placutul. Ne recomanda 11 ani de activitate si cele peste 1700 de evenimente de top organizate in Germania.

CERINTE

Atitudine pozitiva si proactiva in relatie cu clientii, colegii si superiorii.
Experienta anterioara in service.
Limba engleza la nivel conversational bun.
Flexibilitate si adaptabilitate.
Rezistenta la stres si la un program prelungit.
Responsabil.

DESCRIEREA FIRMEI

Prestari servicii