PERSOANA RESPONSABILA DE CALITATEA MEDICAMENTULUI

FARMEXIM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifica daca furnizorii de medicamente dispun de autorizatiile si/sau de avizele specifice acordate de autoritatile competente;
- Verifica daca medicamentele care fac obiectul distributiei angro corespund reglementarilor in vigoare;
- Gestioneaza documentele care atesta calitatea produselor aprovizionate;
- Raspunde pentru calitatea medicamentelor receptionate si eliberate in vederea distributiei catre clienti.

CERINTE

- Minim 1 an experienta practica in activitati de distributie a medicamentelor;
- Absolvent al uneia din facultatile de Chimie, Biologie sau Medicina;
- Cunostinte bune de operare PC;
- Cunostinte bune de limba engleza;
- Bune abilitati de comunicare scrisa si verbala;
- Spirit de initiativa si de echipa;
- Spirit analitic si de sinteza;
- Echilibru, dinamism si perseverenta;
- Capacitatea de a lucra in conditii de stress.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Mediu de lucru profesionist;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala.

FARMEXIM este prima companie de import si distributie de medicamente, infiintata in anul 1990, in Rom¿¿nia. In 19 ani de profesionalism si inovatie, Farmexim a investit, inainte de toate, in oameni. Acum, ne dezvoltam echipa la nivel national. Daca vrei sa cunosti succesul profesional si personal, intr-o companie care incurajeaza si rasplateste valoarea, atunci vino alaturi de FARMEXIM!