Persoana reparatii birouri - companie multinationala

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura buna functionare a aparaturilor, usilor, instalatiilor etc in cadrul biroului
Efectueaza operatiuni de intretinere
Asigura administrarea si transportul diverselor bunuri
Alte activitati alocate de catre managerul direct

CERINTE

Cunostinte lacatuserie, electricitate, instalatii sanitare
Cunostintele reparatii aer conditionat reprezinta un avantaj
Absolvent scoala profesionala
Cunostinte minime de limba engleza
Permis de conducere cat B
Persoana serioasa, de incredere, bun meserias

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa
1000-1200 ron
program 8.30 - 17.30
Companie multinationala din domeniu audit si consultanta, cu sediul la Eroilor

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro