Persoana recrutare personal pentru Germania

Klotz Metallbau GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem in cautare de o persoana pentru desfasurarea activitatilor de recrutare de personal, de preferinta student/studenta/elev la liceu/colegiu.

Pentru informatgii suplimentare nu ezitati sa ne contactati la numarul de telefon: +49 3461 55 05 35 - Claudia Köhler, Fax: +49 3461 55 05 30 sau pe adresa de Mail: koehler@metallbau-klotz.de

In cazul in care sunteti interesati, va rugam sa ne trimiteti pe adresa de mail mai sus mentionata (koehler@metallbau-klotz.de) urmatoarele documente:
-CV actualizat (cu numar de telefon la care puteti fi contactat/a)
-copie de pe ultima diploma de studii
-copii ale altor certificate/diplome
-copie de pe permisul de conducere: B
-recomandari de la locuri de munca anterioare (daca este cazul)

Interviurile se vor tine in perioada 13.08-15.08.2013 in Bucuresti, iar inceperea activitatii va fi undeva la sfarsitul anului 2013.

ATENTIE!!! Nu se percep nici un fel de comisioane!

CERINTE

Activitatea Dvs. va include urmatoarele:
- preselectia de personal pentru angajarea acestora in Germania
-organizarea interviurilor de angajare, premergatoare interviurilor purtate de catre conducerea firmai din Germania si selectarea persoanelor adecvate pentru fiecare loc de munca scos la concurs
-strangerea de documente pentru candidatii la locurile de munca scoase la concurs

CERINTE:
-accesul zilnic la o sursa de internet (laptop propriu)
-permis de conducere: cat. B
-vorbirea limbii germane: avantaj, dar nu obligatoriu
-posibilitatea purtarii de interviuri de angajare si preselectie
-disponibilitatea de a lucra in colaborare cu o firma germana
-lucrul pe cont propriu
- spirit organizatoric, harnic si descurcaret.

BENEFICII OFERITE

Remuneratia se va face in furnctie de rezultate.

Suntem o firma cu o vechime de ca. 25 de ani pe piata germana si ne desfasuram activitatea in domeniul constructiilor metalice (ferestre, usi, instalatii de protectie solara, fatade,pereti etc.). Firma noastra se numeste Klotz Metallbau GmbH (pentru mai multe informatii va rugam sa accesati pagina noastra de internet: www.metallbau-klotz.de )