PERSOANA PENTRU CURATENIE CLADIRI, BIROURI

PROCONY 97 COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Curatenie generala zilnica in birouri si pe caile de acces ale acestora.
- Sters praful, aspirat mocheta si suprafetele dure, sters suprafetele vitrate, spalat suprafetele dure cu solutii speciale .

CERINTE

- Personal dornic de munca baieti sau fete care doresc sa fie rasplatite pe masura efortului.

BENEFICII OFERITE

- In urma rezultatelor obtinute in procesul de munca crestere salariala sau incadreare in program full time

Asigura servicii de curatenie ocazional cat si prin contract pe termen lung .
In functie de nevoile clientului si de complexitatea lucrari fiecare spatiu primeste servicii personalizate : zilnic, saptamanal, lunar, trimestrial, anual.
Ofera servicii complete de curatenie si intretinere pentru spatii diverse ( birouri, spatii comerciale, de productie, locuinte ) si curatenie dupa constructor ,curatire si intretinere suprafete variate ( linoleum, PVC, tapet, mocheta, ceramica, marmura,granit,mozaic)
ntretinere suprafete vitrate la sol si la inaltime
(cu schele sau alpinisti utilitari),intretinere fatade ale cladirilor (aluminiu, alucobond, si alte materiale lavabile),curatarea spatiilor exterioare sediului dumneavoastra cat si intretinerea spatiilor verzi aferente.